Kontakt

Pracownicy naszej firmy dokładają wszelkich starań, aby współpraca z przetwórnią Lomania była satysfakcjonująca zarówno dla naszych dostawców, jak i nabywców.

 


Mamy nadzieję, że zainteresowała Państwa nasza oferta pieczarek, warzyw, owoców i przetworów. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub podjęcia współpracy prosimy o kontakt.

Lomania Polsko-Francuska Spółka z o.o.

Szczodrowo 13
PL64-000 KOŚCIAN
Tel: +48 (0)65 512 39 19
Tel: +48 (0)65 511 98 41
e-mail: biuro@lomania.pl

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

grafika 5

Właściciel
André Lompech

a.lompech@wanadoo.fr

grafika 6

Prezes
Włodziemierz Przydróżny

grafika 7

Dyrektor Zarządzający
Gilles Greiveldinger

gilles.greiveldinger@lomania.pl
Skype: gilleslom
grafika 8

Dyrektor Przetwórni
Stephane Bonnefoux

stephane.bonnefoux@lomania.pl

SEKRETARIAT

grafika 9

Pracownik Administracyjny
Aleksandra Budzyn

aleksandra.budzyn@lomania.pl
grafika 10

Referent administracyjno – biurowy
Katarzyna Urban

katarzyna.urban@lomania.pl

KSIĘGOWOŚĆ

grafika 11

Główna Księgowa
Honorata Michalska

honorata.michalska@lomania.pl
Tel. 600 523 237
grafika 12

Młodsza Księgowa
Renata Śronkowska

renata.sronkowska@lomania.pl

DZIAŁ HANDLOWY

grafika 13

Dział Handlowy
Agata Olejnik

Kom.: 660 758 001
agata.olejnik@lomania.pl
grafika 14

Sprzedaż - Francja
Benjamin Roy

contact@lomania.fr
tel. +33(0)6 42 13 06 51
tel. +33(0)5 53 36 11 26 

DZIAŁ JAKOŚCI

grafika 15

Kierownik ds. Jakości, Pełnomocnik ds. SZJ
Ewa Piecuch

ewa.piecuch@lomania.pl
Kom: +48 608 597 337

grafika 16

Specjalista ds. Jakości i Rozwoju nowych produktów
Hanna Kunz

hanna.kunz@lomania.pl

PRODUKCJA

grafika 17

Koordynator ds. optymalizacji produkcji
Magdalena Przybylska

magdalena.przybylska@lomania.pl
Kom: +48 600 829 267 
grafika 18

Kierownik Produkcji
Jolanta Piotrowicz

Kom.: 692 487 427
brygadzistki@lomania.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

grafika 19

Lider zespołu utrzymania ruchu
Waldemar Wróblewski

waldemar.wroblewski@lomania.pl
tel. 606 372 466
grafika 20

Dytektor techniczny
Roman Sobczak

roman.sobczak@lomania.pl

SKUP

grafika 21

Kierownik skupu
Dariusz Kurzawski

dariusz.kurzawski@lomania.pl
Kom: +48 600 908 553


grafika 22



Proszę wypełnić wymagane pola
Formularz został wysłany, dziękujemy